آف کوک خوراک گوشت با سیب زمینی و قارچ MEAT DISH WITH POTATOES AND MUSHROOMS

Loading...

آف کوک خوراک گوشت با سیب زمینی و قارچ MEAT DISH WITH POTATOES AND MUSHROOMS

برند
آف کوک OFFCOOK
به اشتراک بگذارید
توضیحات محصول

مشخصات گوشت با سیب زمینی و قارچ 

  • خشک شده به روش انجمادی
  • مواد تشکیل دهنده : گوشت گوساله خلال شده، سیب زمینی، قارچ، پیازچه، عصاره گوشت، ادویه مخصوص.
  • وزن: ۱۵۰ گرم (مناسب برای دو نفر)
  • تاریخ انقضاء: باتوجه به تکنولوژی و نوع بسته بندی ، محصول دارای بالاترین کیفیت تا ۳۰ سال می باشد ولی باتوجه به استانداردهای ملی هر کشوری محدودیت برای تاریخ انقضا وجود دارد و حداکثر تاریخ انقضا طبق قوانین ایران ۲ سال می باشد.

 

طریقه ی آماده سازی:

پاکت را باز کنید ، جاذب اکسیژن را از آن خارج نمایید و حدود ۲ الی ۴ لیوان آب جوش به میزانی که محتویات بسته در آب شناور شوند، اضافه کنید ( آب جوش اضافه شده در این مرحله باید کافی باشد تا نیازی به اضافه کردن آب در مراحل بعدی نباشد). محتویات بسته را هم بزنید ، در بسته را ببندید و ۱۵ الی ۲۰ دقیقه صبر نمایید . سپس دوباره مواد را هم بزنید و حالا غذای شما بدون نیاز به پخت و پز آماده مصرف است.

 

نکات کاربردی:

مقدار آبی که به غذا افزوده می شود به دمای محیط و ارتفاع از سطح دریا بستگی دارد. با افزایش ارتفاع ، نقطه جوش آب پایین می آید. بدین معنی که آب در دمایی پایین تر از ۱۰۰ درجه می جوشد. به همین دلیل پیشنهاد می گردد به ازای هر ۱۰۰۰ متر افزایش ارتفاع ، آب بیشتر به محصول افزوده گردد. همچنین به دلیل در دسترس نبودن ابزار دقیق اندازه گیری میزان آب، پیشنهاد می گردد میزان تقریبی آب به حدی باشد که محتویات بسته در آب شناور گردد.

برند محصول
لوگوی آف کوک OFFCOOK

درباره برند

شرکت کوه ویسی نماینده رسمی برنده های معتبر جهانی مانند PETZL، BEAL و LASPORTIVA و عضو رسمی اتحادیه IRATA در انگلستان در زمینه آموزش تخصصی کار در ارتفاع و نجات درآمد و آموزش های تخصصی است.با توجه به اینکه در کشورهای مدرن دنیا جهت تسهیل صعودهای حرفه ای تر نیاز به سبک کردن تجهیزات و انرژی لازم برای صعود مدنظر قرار داشت، اعضای شرکت به فکر تولید غذاهایی با تکنولوژی فریزدرای افتادند و به همین منظور ساخت کارخانه در شهرک صنعتی رینه – لاریجان در دامنه قله دماوند آغاز شد.اردیبهشت سال ۱۴۰۰ اولین محصول تولیدی تحت برند OFF COOK عرضه شد. محصولات آف کوک برای خشک کردن غذاها از روش انجمادی استفاده می کند. در این روش، مواد غذایی به سرعت منجمد شده و در خلاء بسیار قدرتمندی قرار می گیرد. با تصعید آب در مواد غذایی و تبدیل یخ به بخار، ماده ی غذایی با حفظ قابلیت بازیابی مجدد آب، به شکل موثری خشک می شود. عواملی همچون سلامتی غذا، حفظ ارزش غذایی، تنوع در هر وعده، وزن، قابلیت حمل و نقل در تعداد بالا و … در تولید این محصول در نظر گرفته شده است.